Witam serdecznie

Dziękuję za zainteresowanie ofertą mojej pracowni projektowej. Z wykształcenia jestem architektem. Założyłam pracownię projektową by realizując swoje pasje i robiąc to co kocham, urzeczywistniać marzenia Klientów o pięknych wnętrzach. Prywatnie jestem żoną nietuzinkowego Mężczyzny i szczęśliwą mamą dwójki Dzieci.

Mieszkaj Stylowo!

Wysłuchując Państwa potrzeb stworzę skrojoną na miarę, idealnie dopasowaną przestrzeń. Bo przecież każdy z nas jest inny!

Wyróżnia nas przede wszystkim duże doświadczenie i fachowe podejście do strony technicznej, nie tylko wizualnej. Estetykę oraz wykonanie techniczne stawiam na równi. Mogę zapewnić, że każdy projekt jest szczegółowo analizowany i przemyślany, tak by efekt końcowy był zachwycający i równie funkcjonalny. Nasza wiedza poparta jest wykształceniem, ogromnym doświadczeniem i faktycznym uczestniczeniem przy wykonywaniu projektów już na budowie. Projekty tworzone są przez architektów, nie jak to często bywa przez „projektantów”. Dzięki temu dostajecie Państwo nie tylko efektowne wizualizacje ale również fachowe projekty techniczne dla wykonawców a co za tym idzie spokój w trakcie remontu. Mogę zapewnić, że wnętrza, które stworzymy zostaną zrealizowane pod względem wizualnym oraz technicznym w granicach założonego budżetu.
Jeśli jesteście Państwo zainteresowani,
serdecznie zapraszam do kontaktu!
Spotkajmy się na kawie!