Strefa dziecka

Ten projekt zapadł nam w sercu. Zawsze dokładnie i skrupulatnie badamy potrzeby naszych Klientów, również tych najmłodszych. Dokładnie słuchamy…analizujemy i potem przenosimy na papier. Założeniem było zaprojektowanie dziewczęcego pokoju z elementami czarnymi oraz różowymi. Ponieważ, pokój był bardzo mały, zastosowaliśmy lustra na frontach mebli. W nich odbijała się fototapeta nadając głębię i przestrzeń. Nad biurkiem zaproponowaliśmy farbę tablicową oraz farbę magnetyczną. Dzięki temu zostało wygospodarowane dodatkowe miejsce na podział godzin, notatki i rysunki.

Na uwagę zasługuje sprytnie zaprojektowane łóżko piętrowe. Każde “piętro” ma swoją wnękę/półeczkę, wykrojoną ze znajdującej się obok szafy. Spełniają one rolę szafek nocnych na odłożenie podręcznych rzeczy/budzik, telefon. Dodatkowo na każdym poziomie zaprojektowaliśmy oddzielną lampkę nocną. Komfort w różowo- czarnym wydaniu.

Najcudowniejszym podziękowaniem był szczery zachwyt dziewczynki, która zobaczyła projekt swojego nowego pokoju a my zostałam obdarowana słodkościami 😉 Jak dobrze projektować z pasją! Kochamy naszą pracę.